Drevené okná

Vyberte si z ponuky drevených okien a dverí

Eurookná Natura 68

natura-68

Prestup tepla oknom Uw
1,2 W/m2K
STAVEBNÁ HĹBKA
68 mm
SYSTÉM TESNENIA
stredové

Eurookná Natura 78

natura-78

Prestup tepla oknom Uw
0,76 W/m2K
STAVEBNÁ HĹBKA
78 mm
SYSTÉM TESNENIA
stredové

Eurookná Natura 84

natura-94

Prestup tepla oknom Uw
0,72 W/m2K
STAVEBNÁ HĹBKA
84 mm
SYSTÉM TESNENIA
stredové

Eurookná Natura 94

natura-94

Prestup tepla oknom Uw
0,70 W/m2K
STAVEBNÁ HĹBKA
94 mm
SYSTÉM TESNENIA
stredové
Farby

Farby

Kovanie

Kovanie

Technické a farebné varianty – Siegenia Titan AF

Technické varianty: Okenné kovanie s priznanými závesmi, so skrytými závesmi, so štandardnou bezpečnosťou, s vysokou u bezpečnosťou (až do triedy bezpečnosti RC3)

Farebné prevedenia: Povrchová úprava Titan Silber ponúka vysokú odolnosť voči všeobecným vplyvom životného prostredia ako je dážď, vietor, prach a vzdušná vlhkosť. Vďaka svojim 3 vrstvám dosahuje odolnosť 480 hodín proti červenej hrdzi podľa podmienok testu v soľnej komore podľa DIN 50021SS. Antikorózna ochrana vďaka osvedčenej nanotechnológii od firmy SIEGENIA zabezpečuje vysoko hodnotný, strieborný lesklý vzhľad. Povrchová úprava neobsahuje šesťmocný chróm a je tak ohľaduplná k životnému prostrediu a je recyklovateľná. Kovanie Titan AF-X je nerezové kovanie, takže má všetky výhody tohto kvalitného kovu – štýlový moderný vzhľad a mimoriadne dlhú životnosť. Oproti iným kovaniam je odolné proti korózii aj vtedy keď je povrch kovania poškodený.

Technický popis:

Kovanie Titan AF obsahuje komfortný hríbový čap, ktorý zaručuje ľahké, bezchybné ovládanie, uzatvára okná a dvere skutočne tesne a v kombinácii s novou generáciou protikusov redukuje opotrebenie. Vďaka svojmu samočinnému výškovému nastaveniu zabraňuje časovo a nákladovo náročným reklamáciám. Tolerancie v drážke na kovanie v rozsahu 10 – 15 mm vyrovnáva otočný hríbový čap samočinne. To maximálne znižuje potrebu nastavovania pri výrobe a montáži a zvyšuje dobrý pocit pri ovládaní.

Zdvíhač krídla s valčekom „Inliner“ umožňuje čistý a komfortný nábeh krídla do rámu.Je dodávaný ako štandardný diel alebo ako diel pre dodatočné zabudovanie. Je vhodný pre všetky tipy a veľkosti okien.
Závesy Titan AF upútajú skvelým dizajnom aj vysokou bezpečnosťou. Sú osadené v plastových ložiskách, čím sa znižuje riziko trenia. Všetky skrutky sú skryté. Montáž nožnicových závesov sa uskutočňuje jednoduchým zaklapnutím do otvoru na ramene nožníc a umožňuje bezproblémové otočenie do požadovaného smeru. Integrovaná brzda zabraňuje samovoľnému otáčaniu krídla v otvorenej polohe, napr. pri prievane. Čap nožnicového závesu nie je možné vytiahnuť, čo zabezpečuje ochranu proti vyrazeniu v sklopenej polohe.

Štulpová prevodovka disponuje ochranou proti posunutiu, ktorá účinne zabraňuje vlámaniu. Tvarovo pekné funkčné predĺženie páčky určené na nasadenie zaručuje jednoduchú ovládateľnosť pri veľkých krídlach a tiež pri krídlach s vysokou odolnosťou voči vlámaniu.

Možnosti použitia:

Drevené aj plastové okná a balkónové dvere otváravé, otváravo-sklopné, sklopné, pravouhlé, oblúkové, skosené, trojuholníkové.